Zoran Zekić u srijedu igra protiv svog bivšega trenera Dinama Nikole Jurčevića

Utorak, 17. travnja 2018. 19:39 Napisao/la  SC
Zoran Zekić
Zoran Zekić

 

Dinamo u 30. kola već u srijedu (18 sati) dočekuje Osijek.

- Neću reći nikakvu novost ako kažem da je sutra važna utakmica, prvenstvo ulazi u finiš, a mi želimo nastaviti pozitivan niz koji imamo u zadnje vrijeme. Niz u kojim nismo primili gol. Svjesni smo da nas čeka teška utakmica, u nekoj komparaciji snage Osijek je slična ekipa Rijeci s kojom smo igrali u Kupu. Osijek je ozbiljna i kvalitetna momčad, mislim da su samo triput izgubili u prvenstvu. A početkom sezone igrali su ulogu i u Europi, ali mi imamo kvalitetu, pa i dovoljno samopouzdanja da nastavimo u dobrom ritmu, rekao je Nikola Jurčević.

S čime ste do sada zadovoljni, a s čime niste otkada ste na klupi Dinama?

- Teško mi je raditi dublju analizu, imamo dosta gust raspored, a problem je što ne možemo standardizirati momčad zbog ozljeda. Zadovoljan sam što smo u pobjedničkom nizu, dobro smo apsolvirali i Kup, te još nismo primili gol. No, imamo još dosta stvari za popraviti u svojoj igri, moramo izgledati bolje, ali u ovakvom finišu sezone najbitniji su rezultati. Sada razmišljamo isključivo o Osijeku, a onda ćemo se okrenuti Hajduku, zaklučio je Jurčević.

Zoran Zekić u Zagreb stiže u nešto boljem raspoloženju nakon domaće pobjede protiv Istre, a zanimljivo je da će u srijedu voditi momčad protiv nekadašnjeg trenera Dinama Nikole Jurčevića.

Zekić je u Dinamu bio 2004. godine:

- Vodila su me četiri trenera: Đuro Bago, Nenad Gračan, Ilija Lončarević i Nikola Jurčević. S Nikolom sam imao korektan odnos iako nisam puno igrao. Jednom prilikom smo se ja i Štrok, koji je bio njegov ljubimac, zagrijavali, a Štrok mi je rekao "kada si ti bio protiv nas i kada si igrao u drugome klubu, Jura je govorio kako te se boji, a sad kad si u Dinamu ne uvodi te u igru". To je čuo Jurčević i samo se nasmijao, kaže Zekić.

 

 

Tablice omogućuje Sofascore