Sandi Križman donio Istri 1961 prvu pobjedu

Subota, 11. kolovoza 2012. 22:18 Napisao/la  SC

Cibalia - Istra 1961 0:1. Pobjednički pogodak Križman je postigao u 46. minuti

CIBALIA - ISTRA 1961 0:1

Utakmica 4. kola MaxTV Prve HNL: Cibalia - Istra 1961 0:1 (0:0). Stadion Cibalije. Sudac: Danijel Trampus (Osijek).

Strijelac: 0:1 Križman (46'). Žuti kartoni: Pavličić, Puljić, Bartolović (Cibalia), Budicin, Prgomet (Istra 1961). Crveni karton: Gugić (79', drugi žuti).

CIBALIA: Matković, Lučić, Puljić (46' Koledić), Pavličić (od 56' Novak), Bartolović, Župarić, Mitrović (od 66' Gegić), Vitaić, Rugašević, Čulić, Mazalović.

ISTRA 1961: Prskalo, Čagalj (od 46' Zgrablić), Milić, Sušić, Budicin, Bačelić-Grgić, Sharbini (od 64' Ottochian), Križman, Blagojević, Prgomet (od 89' Roce), Jugović.

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su na gostovanju Cibliju 1:0 osvojivši tako važna tri boda i upisavši prvu prvenstvenu pobjedu ove sezone. Jedini pogodak postigao je Sandi Križman u 45. minuti, a domaćin je od 79. minute igrao s deset igrača nakon isključenja Gegića koji je u igri ušao u 66. minuti, a dvije opomene zaradio je u razmaku od 75. do 79. minute.