Prva HNL: Osijek opet treći nakon uvjerljive pobjede protiv Lokomotive

Subota, 11. svibnja 2019. 18:25 Napisao/la  SC
Osijek pobijedio Lokomotivu

Nogometaši Osijeka u Zagrebu su pobijedili Lokomotivu i vratili se na treće mjesto.

Osječani su poveli u 22. minuti kada je Marin Pilj s 30-tak metara pogodio same rašlje.

U 79. minuti mladi Mihael Žaper je potvrdio pobjedu sjajnim solo-prodorom, a u 85. minuti nakon kardinalne pogreške vratara Grbića na 0:3 je povećao Mirko Marić.

Potop Lokomotive u samoj završnici potvrdio je Domagoj Pušić golom tri minute prije kraja.

LOKOMOTIVA: Grbić, Datković (31 Burić), Ivanušec, Jakić (71 Rakić), Karačić, Kastrati (57 Drozdek), Kolinger, Lecjaks, Majstorović, Radonjić, Uzuni)

OSIJEK: Malenica, Boban (60 Grgić), Guti, Kleinheisler (36 Pušić), Marić, Talys, Pilj (70 Lepa), Škorić, Sorsa, Šutalo, Zaper

Utakmica 33. kola: Lokomotiva - Osijek 0:4 (Pilj 22, Zaper 79, Marić 85, Pušić 87)