MaxTV Prva liga: Zadar i Istra 1961 podijelili bodove u prvoj utakmici 6. kola

Subota, 23. kolovoza 2014. 22:55 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Zadar - Istra 1961 1:1 (Šimurina 45'/Radonjić 74')

Nogometaši Zadra i Istre 1961 podijelili su bodove u prvoj utakmici 6. kola MaxTV Prve lige. Zadrani su poveli golom Šimurine u završnici prvog poluvremena, ali prednost nisu uspjeli sačuvati.

U 74. minuti Istra je izvela brzu akciju, Rahmanović je pronašao Radonjića u kaznenom prostoru i napadač Istre rutinski je matirao Matkovića - 1:1.

Rahmanović i Obšivać okušali su zatim udarce iz daleka, ali nije bilo preciznosti. Zadrani su u zavšnici pronašli još malo snage i krenuli po tri boda, ali Istra je sačvala remi.

ZADAR - ISTRA 1:1 (Šimurina 45', Radonjić 74')

ZADAR: Matković, Bilaver, Čirjak, Šimurina, Pušić, Ivančić, Weitzer (od 90' Šimunac), Jerbić, Pešić (od 70' Surać), Ikić, Hrgović.

ISTRA 1961: Brkić, Obšivač, Vukman (od 73' Batur), Radonjić, Chung, Špehar, Matoš, Pavlović, Tomić, Graf (od 66' Rahmanović), Heister.