MAXtv PRVA LIGA

Vugrinec donio pobjedu Slavenu u Gradskom vrtu

Nedjelja, 02. rujna 2012. 23:13 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Osijek - S. Belupo 1:2. Davor Vugrinec pobjednički gol zabio je u 72. minuti

Utakmica 7. kola MAXtv Prve lige

OSIJEK - SLAVEN BELUPO 1:2

Stadion Gradski vrt. Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Delić (29), 1:1 Kvržić (65-11m), 1:2 Vugrinec (72)

OSIJEK: Vargić, Ibriks, Smoje, Vrgoč, Aleksić, Kurtović, Perošević (18 Kvržić), Lešković, Novaković (35 Pongračić), Jugović, Miličević (86 Glavaš)

SLAVEN BELUPO: Rodić, Maras, Kokalović, Grgić, Bubnjić, Batarelo, Delić (70 Šaban), Vugrinec (90+1 Čanađija), Purić, Gregurina, Rak (78 Bušić)

Pogotkom Davora Vugrineca u 72. minuti nogometaši Slaven Belupa pobijedili su u Gradskom vrtu Osijek rezultatom 2:1. Vugrinec je pobjedonosni pogodak postigao udarcem glavom nakon ubačaja sa strane.

Gosti su poveli pogotkom Delića u 29. minuti nakon što je Vargić odbio snažan Rakov udarac. Poravnao je Kvržić u 65. minuti nakon što je sudac Vučkov dosudio kazneni udarac zbog igranja rukom.

Stanko Mršić, trener Osijeka, u 7. kolu proslavio je vrijedan jubilej, vodio je 400. prvoligašku utakmicu u karijeri. Nažalost, gosti su pokvarili slavlje.