MAXtv PRVA LIGA

Inter svladao Lokomotivu u Kranjčevićevoj

Petak, 21. kolovoza 2015. 21:58 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Lokomotiva - Inter 1:2 (Ćorić 42/Nestorovski 11, Ottochian 57)

Nogometaši Intera pobijedili su Lokomotivu u Kranjčevićevoj i prvi put ove sezone osvojili tri boda na gostovanju. Zanimljivo, prva pobjeda na gostovanju stigla je odmah nakon prve pobjede u sezoni, u 6. kolu protiv Slavena Belupa.

U 11. minuti Nestrovski je udarcem glavom doveo goste u vodstvo, poravnao je Ćorić udarcem sa 17 metara u 42. minuti.

Utakmicu je odlučio Ottochian u 57. minuti, kada je ušao slijeva u kazneni prostor i desnom nogom poslao loptu su suprotni kut, gdje je vratar Filipović loše reagirao - 1:2.

Utakmica spuštenih gardova obilovala je (polu)prilikama s obje strane.

U 82. minuti Leko je dobio izravni crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

LOKOMOTIVA: Filipović, Bartolec, Mrčela (46 Barišić), Puljić (65 Marić), Bručić, Ćorić, Grezda (80 Gržan), Prenga, Kolar, Doležal, Leko

INTER: Posavec, Šoljić (52 Mlinar), Blažević (80 Jefthon), Čeliković, Komorski, Filipović, Ćosić, Ottochian, Mazalović, Nestorovski, Bočkaj (87 Camaj)

Utakmica 7. kola: Lokomotiva - Inter 1:2 (Ćorić 42/Nestorovski 11, Ottochian 57)