Juanan Entrena novi je igrač Rudeša.
Novi hrvatski prvoligaš doveo je igrača iz treće španjolske lige, a zanimljivo je da je pohađao poznatu Barceloninu školu nogometa.
Entrena je u Rudeš došao zahvaljujući suradnji hrvatskog kluba i španjolskog prvoligaša Alavesa. Bio je nogometaš prvoligaša Granade, odigrao je tri utakmice u Primeri.
Prošle sezone mladi napadač (21) igrao je za drugu momčad Granade u trećoj ligi:
- Kako ga ne bih znao, taj mali je strašan! Brz je i ima jako dobar udarac. Rudeš je dobio izrazito inteligentnog igrača, još k tome pravog ljevaka. Entrena je jedna od najvećih nada andaluzijskog bazena koji je iskoristio zanimljivu klauzulu iz ugovora s Granadom. Prema njoj je smio napustiti Granadu ako ispadnu iz lige, a on dobije ponudu nekog kluba iz višeg ranga koja mu jamči da će biti u kadru prve momčadi. To je onda i napravio u dogovoru s Alavesom i svojim agentom, kaže za goalcom.hr Ivan Kelava, koji je dvije sezone branio za Granadu.