Hrvatska - Tunis 33:20. U redovima Hrvatske ponovno je briljirala Zamećanka Mila Toto koja je s postignutih osam pogodaka bila najefikasnija igračica susreta
Najefikasnija u redovima Hrvatske bila je igračica Zameta Mila Toto koja je postigla pet pogodaka dok su Katarina Ježić i Lea Vukojević dodale po tri gola
Imamo dvije opcije, sjesti i plakati ili skupiti glave i pružiti svoj maksimum na turniru, rekao je izbornik Šoštarić
Četvrtak, 21. lipnja 2012. 11:54
Rukomet

Rukometašice i rukometaši Pećina srebrni

Ekipa trenera Marina Cuculića i Marka Vučinića osvojila je zapaženo drugo mjesto na tradicionalnom Balazs Kupu koji se igra u mađarskom gradu Gyoru
 Prvi rukometni turnir „Tintilinić“ ispunjava sve preduvjete da jednoga dana postane tradicionalni rukometni turnir za najmlađe rukometaše
Rukometaši Omišlja u finalu su nakon izvođenja sedmerca pobijedili Primorsku školu rukometa 13:12-7m (9:), dok su rukometašice Omišlja u finalu svladale Poreč
Reprezentacija će se okupiti 5. lipnja u sklopu priprema uoči Svjetskog prvenstva u Češkoj
Zamet je ddo bronce stigao pobijedivši Karlovac 19:17. Zamećanin Dino Islamović najbolji srednji igrač, Halil Jaganjac iz Kozale kralj strijelaca s 52 gola