Karatistica Ri Croatije osvojila je prvo mjesto među juniorkama preko 59 kilograma i kadetkinjama preko 54 kilograma
Uz ove dvije medalje, Luka Šarčević i Andrej Graovac u parovima su osvojili treće mjesto
Alen Hovan, David Bernetić i Adnan Jusić osvojili ekipno zlato u mlađim kadetima
Arisa je slavila s 465 krugova, a u ekipnom  zlatu pridružile su joj se Petra Anzulović i Ines Civić. Maša Berić, Gloria Butorac i Sanja Čusto zlatne su ekipno u pušci
Anja je izvrsno startala, od prvog dana je bila u samom vrhu konkurencije jedriličarki. Dva dana prije kraja čak je bila i vodeća
Utorak, 03. travnja 2012. 14:56
Ostalo

Delta najuspješniji klub

Najuspješniji karatisti bili su Laura Fučik (Delta) s tri zlatne medalje, dok je Alen Hovan (Delta) osvojio dva zlata i tri bronce
Predstavnici PGŽ-a osvojili su 22 medalje, a Laura Fučik (Delta) bila je jedina s dva odličja, zlatom u učenicama (preko 44 kg) i broncom kod mlađih kadetkinja (do 50 kg)
Srijeda, 21. ožujka 2012. 21:41
Ostalo

Alen Hovan najuspješniji na Cro kupu

Karatist Delte osvojio je prvo mjesto među kadetima (do 52 kg) i mlađih kadeta (do 48 kg), te broncu u katama u konkurenciji kadeta