SENJSKI VITEZOVI 2015

Mlađi kadeti i kadeti TKD-a Sušak ekipno najbolji

Utorak, 16. lipnja 2015. 07:46 Napisao/la  SC

Erik Krbavac  proglašen najboljim kadetom B turnira u taekwondou

U Senju se održao 16. memorijalni kadetski taekwondo turnir Senjski vitezovi 2015. na kojem je nastupilo 204 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije. Taekwondo klub Sušak osvojio je 13 medalja i to četiri zlatne, 7 srebrnih i 2 brončane te zauzeo visoko drugo mjesto u ukupnom poretku između 19 klubova.

Mlađi kadeti i kadeti Taekwondo kluba Sušak bili su najbolji u ukupnom poretku s osvojenih 9 odličja. Erik Krbavac osvojio je zlatnu medalju u kategoriji kadeta B do 41 kg. i zahvaljujući visokoj bodovnoj prednosti proglašen je najboljim kadetom B turnira.

Najbolji u kategoriji kadeta B do 65 kg. bio je aktualni prvak Hrvatske Nicholas Novaković koji je do zlatnog odličja došao nakon pobjede nad prvakom Slovenije. Prva mjesta također su osvojili Ivano Kurtović u kategoriji mlađih kadeta do 33 kg. i Lucija Smaila u kategoriji kadetkinja B preko 59 kg.

Srebrnim odličjima okitili su se Leon Žagar u kategoriji mlađih kadeta do 30 kg., Karlo Kajba Šimanić u kategoriji mlađih kadeta do 39 kg., Andrija Mohač u kategoriji kadeta B do 53 kg., Antonio Vujević u kategoriji kadeta B do 57 kg., Sonja Scrobogna u kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kg., Antonia Bušljeta u kategoriji kadetkinja A do 41 kg. i Mara Maržić u kategoriji kadetkinja B do 47 kg.

Kao trećeplasirani natjecanje su završili Vitor Polić u kategoriji mlađih kadeta do 36 kg. i Lucas Novaković u kategoriji mlađih kadeta do 43 kg.