HUGELLAND-SCHOCKLLAND KARATE KUP

Karatisti TAD-a osvojili pet zlatnih medalja

Utorak, 03. srpnja 2012. 21:23 Napisao/la  M. B.

Lea Vukoja, Aja Vukoja, Ana Vretenar, Bartol Miletić i  Lucija Šegović osvojili su zlatno odličje, a Dominik Benčan brončanu medalju

Karatisti i karatistice riječkog TAD-a na turniru Hügelland-Schöcklland Kup 2012 u Grazu osvojilli su pet zlatnih i jednu brončanu medalju, te tako zauzeli četvto mjesto u ukupnom poretku klubova.

Lea Vukoja bila je najbolja u kategoriji U-12, Aja Vukoja slavila je u kategoriji U-14 do 155 centimetara,  dok je Ana Vretenar bila najbolja u kategoriji U-14, preko 155 centimetara.  Bartol Miletić slavio je u konkurenciji boraca U-16 do 57 kilograma, a Lucija Šegović na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja plasirala se u kategoriji do 18 godina, preko 59 kilograma.

Brončanu medalju osvojio je Dominik Benčan u konkurenciji do 14 godina, 155 centimetara.