Drugo kolo: Hrvatska - Rumunjska 0:3 (22:25, 15:25, 18:25). Rumunjke su slavile za 73 minute
Četvrtak, 03. siječnja 2013. 21:11
Odbojka

Hrvatske kadetkinje poražene od Izraela

Izrael - Hrvatska 3:1 (10:25, 27:25, 25:23, 25:20). Nakon osvajanja prvog seta, hrvatske odbojkašice u drugom nisu iskoristile set loptu
Subota, 29. prosinca 2012. 13:50
Odbojka

Hrvatske odbojkašice četvrte u Mariboru

U utakmici za treće mjesto Hrvatska je izgubila od Austrije 0:3 (17:25, 23:25, 16:25)
Hrvatska - Izrael 3:0 (25:17, 29:27, 25:17), Slovačka - Hrvatska: 1:2 (23:25, 20:25, 25:15)
Ponedjeljak, 17. prosinca 2012. 08:54
Odbojka

Rijeka IV najbolja u Kostreni

Rijeka IV je u finalu u Kostreni pobijedila Rijeku III. Uoči turnira je održano i kolo županijskog prvenstva u mini odbojci
Utorak, 02. listopada 2012. 08:28
Odbojka

Hrvatske kadetkinje srebrne u Italiji

Hrvatska kadetska reprezentacija u finalu je izgubila od ekipe Bassana, inače prvakinja Italije u kadetskom uzrastu
Izabrana vrsta nastupit će na turniru u Italiji od 28. do 30. rujna
Subota, 30. lipnja 2012. 17:26
Odbojka

Kostrenjake četvrte, Riječani sedmi

Kostrenjanke su upisale dvije pobjede i tri poraza, dok je Riječanima polufinale izmaknulo zbog slabijeg set količnika