ZAVRŠNICA KUPA ZA JUNIORE

Pomorac 1921 eliminirao H. dragovoljac, Inter idući protivnik

Četvrtak, 01. prosinca 2016. 10:08 Napisao/la  SC

Utamica 1/16 kupa: Pomorac 1921 - H. dragovoljac 2:0. Vušković i Dželalija strijelci

Utakmica 1/16 Hrvatskog kupa za juniore

POMORAC 1921 - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:0

Igralište u Žuknici. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar)

Strijelci: 1:0 Vušković (24), 2:0 Dželalija (90)

Crveni karton: Čakarić (58, nesportsko ponašanje)

POMORAC 1921: Magaš, Skočaj (90 Poljičanin), Bunoza (75 Nikolla), Brnja, Budiša, Abram, Ž. Grgić (89 Lužaić), Vušković (84 Baltić), Dželalija, Redžepi (68 Tauković), Š. Grgić

H. DRAGOVOLJAC: Geller, Prebeg, Prišić, Hajster, Čakarić, Krpan (46 Gale), Copić (46 Dedić), Matešić (46 Kasumović), Kasabašić, Radoš (82 Štefanac), Adžemović (70 Zvonar)

Juniori Pomorca ostvarili su pobjedu u 1/16 finala Kupa protiv H. dragovoljca, pa u sljedećem kolu igraju protiv momčadi prvoligaša iz Zaprešića.

Kostrenska momčad pod vodstvom trenera Vladimira Jerića održavala je do kraja utakmice minimalnu prednost stečenu pogotkom Vuškovića u 24. minuti.

Pobjedu je u 90. minuti potvrdio Dželalija, a domaćinu je posao olakšalo isključenje Čakarića u 58. minuti.

Utakmicu je sudio prvoligaški sudac Marin Vidulin iz Kanfanara.