PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke poraženi od Osijeka, kadeti slavili

Srijeda, 16. svibnja 2012. 22:55 Napisao/la  SC

Juniori Rijeke poraženi iako su 25 minuta imali dva igrača više. Kadeti prekinuli post i slavili prvi puta nakon 6. travnja

JUNIORI

RIJEKA - OSIJEK 0:2

Zaostala utakmica 16. kola: Rijeka - Osijek 0:2 (0:0). Pomoćno Kantrida. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Strijelci: 0:1 Lukić (50'), 0:2 Vrdoljak (76'). Žuti kartoni: Datković (Rijeka), Dugandžić, Mikanović, Petričević (Osijek). Crveni kartoni: Mioč (drugi žuti, 58'), Lukić (drugi žuti, 65').

RIJEKA: Berković, Petrović, Romić, Načinović, Jurica, Datkoić, Polić, Fumić, Klapan, Škulić (od 85' Conjar), Mršić.

OSIJEK: Malenica, Mikanović, Pavić, Tomašević, Perić, Lukić, Kovačić (od 90' Balentović), Mišić, Vrdoljak (od 88' Grgić), Mioč, Dugandžić (od 85' Petričević).

Nakon pobjede u Vinkovcima juniori Rijeke pokisnuli su napustili teren u ogledu s Osijekom, i zbog kišovitog dana u Rijeci, ali i poraza od Osijeka iako su 25 minuta imali dva igrača više! Gosti su poveli preko Lukića u 50. minuti, a osam minuta kasnije Osijek je ostao s igračem manje, Mioč je zaradio drugi žuti karton. Osijek je u 65. minuti ostao s devet igrača nakon što je drugu opomenu dobio Lukić, ali Osijek je preko Vrdoljaka u 76. minuti došao do 2:0 i tri boda.

KADETI

RIJEKA - OSIJEK 4:2

Zaostala utakmica 16. kola: Rijeka - Osijek 4:2 (1:2). Pomoćno Kantrida. Sudac: Zvonko Radić (Kastav). Strijelci: 1:0 Jovanović (1'), 1:1 Marić (19'), 1:2 Lulić (27'), 2:2 Bagadur (50'), 3:2 Jovanović (54'), 4:2 Kokorović (68'). Žuti kartoni: Sabljić, Lulić, Šimunec (Osijek).

RIJEKA: Šestan, Bukvić, Matešković (od 78' Žeželj), Bagadur, Kurilić, Lončar, Jovanović, Kokorović, Bubalo (od 49' Juraga), Maloku, Vidas (od 74' Szabo).

OSIJEK: Tir, Orešković (od 58' Periša), Balikić, Lovrić, Šimunec, Kovačić (od 70' Topić), Lulić, Sabljak, Labak (od 62' Tuksar), Bekavac, Marić (od 69' Ivić).

Za razliku od juniora, kadeti su iskoristili susret s Osijekom za prvu pobjedu nakon 6. travnja i ogleda s Interom. Dva pogotka u pobjedi kadeta postigao je Gordan Jovanović.