Utakmica 16. kola: Zamet - Poreč 28:29 (16:14). Ponovo su bodovi u regionalnom derbiju otišli u Poreč
Utakmica 16. kola: Sesvete - Zamet 21:22. Domaće rukometašice u 27. minuti imale su velikih osam pogodaka prednosti (14:6)!
Sesvete, subota (17.30): Sevete - Zamet
Susret 16. kola (Centar Zamet, 18 sati): Zamet - Poreč. Porečani su u drugom kolu na svom parketu slavili 26:23 pa će ogled na Zametu biti prigoda da domaćin uzvrati istom mjerom.
Otprilike mi je jasno kako je Goluža razmišljao, išao je od utakmice do utakmice do polufinala, kaže Džomba
Sve je jasnije da Barcelona bez Lea Messija nije Barcelona, jednako kao što Zamet nije Zamet bez Selene Milošević.
Utakmica 14. kola: Zamet - Vranjic 18:18 (7:9). Zamećankama nedostaju Milošević i Tabar, Masnić i Gugić nisu na nivou momčadi koja se bori za vrh ljestvice.
 - Vidio sam jednu dobru utakmicu i našu šansu za polufinale koju nismo realizirali. Kada ne iskoristiš tri čiste prilike na otvaranju drugog poluvremena, a golman nema svoj dan, onda je teško očekivati nešto više, kaže Dunato, član IO-a HRS-a