Nisam bio u Zagrebu, jer sam bio u kontaktu s pozitivnim djetetom, nisam u samoizolaciji, ali jednostavno nisam želio momčad izlagati nepotrebnom riziku, kaže trener Zameta
Serijom 9:1 od 9. do 22, minute Riječani su poveli 13:7 i utakmicu okrenuli u svoju korist. U prvom dijelu primili su samo 12 golova, u nastavku nikad nisu imali manje od šest golova prednosti
Baš nas je lijepo digla ova pobjeda, odmah se vratila neka pozitiva u ekipu, dobili smo neki novi elan, kaže mladi rukometaš uoči subotnjeg gostovanja kod Gorice (19 sati)
U Umagu smo imali u rukama dobivenu utakmicu i na kraju smo to ipak uspjeli prosuti. Mislim da je to najbolji pokazatelj da problem nije u kvaliteti, već u glavi, govori diplomirani pravnik u dresu Zameta
Budući da vam za manje od tri tjedna istječe mandat, smatram da sve planove za sljedeću godinu treba usvojiti Izvršni odbor i Skupština u novom sazivu, stoji u apelu predsjednika MRK-a Zamet
Nisam bahat, uvijek sam skroman, ali vjerujem u svoje igrače, vidio sam kako smo radili i vjerujem da smo tako dobro spremni da možemo u Umagu ostvariti dobar rezultat, kaže trener Riječana