Teško je sada ocijeniti dali je polusezona bila uspješna ili nije, a da je ne podijelimo na dva dijela. Prva četiri kola smo igrali uistinu grozno, kaže Hrvatin
Nedjelja, 25. studenog 2012. 19:53
MRK Zamet

Možemo biti zadovoljni osvojenim bodom

Presudilo je to što nismo imali agresivnosti u obrani, a to je trener od nas tražio, rekao je Montanari
Utakmica 12. kola: Zamet - Poreč 26:26. Zamećani žale za olako darovanim loptama i promašenim zicerima
Budemo li igrali dovoljno agresivnu obranu i pametno u napadu, vjerujem da neće biti problema, rekao je Lončarić
 Ograničeni smo s budžetom, a teško je razgovarati s igračima kada nema novaca, rekao je Načinović
Nedjelja, 18. studenog 2012. 15:04
MRK Zamet

Moramo osvježiti roster igrača

U drugom poluvremenu smo se istrošili i koncentracija je počela padati, kaže trener Zameta
Karlovačka banka - Zamet 28:26. U 30. minuti susreta Zamećani su imali visokih šest pogodaka razlike (8:14)
Oni su trenutno vodeća momčad Premijer lige, a uzme li se u obzir povijest naših susreta onda možemo konstatirati da će subotnja utakmica biti pravi derbi, rekao je Hrvatin