Rukometaši Zameta pobijedili Karlovac, dvanaestorica igrača postignuli pogotke

Četvrtak, 19. kolovoza 2021. 20:57 Napisao/la  SC

Igor Marijanović i igrači tijekom radnog dogovora

Rukometaši Zameta pobijedili su na gostovanju ekipu Karlovca rezultatom 27:24 u prvoj pripremnoj utakmici uoči nove sezone.

Čak 12 igrača trenera Marijanovića upisalo se u strijelce od čega je Tomaš postigao 5 pogodaka, Vučko 4, a Njegovan i Kvastek po 3 pogotka.

Polovicom prvog dijela Karlovac je preuzeo vodstvo i održavao ga je sve do poluvremena.

Početkom drugog dijela Karlovac je svoj prvi gol postigao tek nakon 12 minuta igre što je zasluga agresivnost u obrani te nekoliko odličnih obrana Sorića.

U tom periodu Zamet preuzima vodstvo i održava ga do kraja utakmice za konačnih 27:24.

Odličnu utakmicu odigrao je Marko Mrakovčić na poziciji razigravača, a Tomislav Kvastek se već u prvoj utakmici pokazao kao vrijedno pojačanje.

Pred Zametom je prijateljska utakmica protiv slovenske Urbanscape Loke te uzvrat protiv Karlovca.