Franko Krstić najbolji strijelac u pobjedi protiv Srbije na kraju priprema

Petak, 22. prosinca 2023. 19:10 Napisao/la  SC
Franko Krstić (Zamet)

HRS je objavio sljedeću vijest:

Hrvatska muška juniorska reprezentacija pobjednički je zaključila ovotjedne pripreme te ovogodišnja okupljanja u dresu reprezentacije.

U drugom prijateljskom dvoboju protiv Srbije, momčad Kreše Ivankovića slavila je s rezultatom 27:22. Podsjećamo, dan ranije Hrvatska je upisala poraz protiv istog protivnika.

Izrazito motivirano i dominantno danas je izgledala generacija koja nam je prošloga ljeta donijela svjetsku broncu. Hrvatska je od 1. minute susreta nametnula svoj ritam i odigrala fantastično prvo poluvrijeme. Neizvjesnosti je bilo tek prvih 10 minuta dvoboja do rezultata 3:2, a onda Hrvatska odlazi na nedostižnu prednost što potvrđuje rezultat 14:8 na predahu.

U nastavku dvoboja, naši dečki nisu posustali već su održavali prednost od pet i više pogodaka. Na kraju je završilo s +5, 27:22.

Franko Krstić s pet pogodaka bio je najučnikovitiji u hrvatskim redovima, dok je isti broj golova na drugoj strani postigao Leo Feješ.