Stjepan Lončar u Ferencvarošu, Rijeka prodala bh-reprezentativca

Petak, 16. srpnja 2021. 15:03 Napisao/la  HNK Rijeka

Stekao sam puno prijatelja koji su mi kao obitelj. Hvala navijačima na podršci, osjećao sam se kao doma, rekao je Stjepan Lončar na rastanku

Stjepan Lončar
Stjepan Lončar Foto: HNK Rijeka

HNK Rijeka objavio je vijest sljedećeg sadržaja:

Stjepan Lončar više nije igrač Rijeke i karijeru će nastaviti u Ferencvarošu. Lončar je u dresu Rijeke odigrao 114 utakmica i postigao 12 golova, te se prometnuo u jednog od najboljih pojedinaca u bijelom dresu proteklih godina.

– Dogodilo se sve na brzinu, u isto vrijeme i tužna i sretna vijest. Tužna jer odlazim iz Rijeke, a sretna jer čeka me novi izazov. Imao sam uspješne tri godine u Rijeci, dva Kupa Hrvatske, skupine Europske lige, jako sam emotivno povezan s klubom. Stekao sam puno prijatelja koji su mi kao obitelj. Hvala navijačima na podršci, osjećao sam se kao doma, rekao je Stjepan Lončar na oproštaju.

Tablice omogućuje Sofascore