RB SALZBURG - RIJEKA Matej Jelić: Rijeka uz mrvicu sreće može otići korak dalje

Nedjelja, 23. srpnja 2017. 16:47 Napisao/la  SC

Devetka je zauzeta, a budući da sam 1990. godište, volio bih na leđima nositi broj 90, kaže Jelić

Matej Jelić u Rijeku je došao iz Rapida.

Za bečki klub igrao je zadnje dvije sezone i jako dobro poznaje protivnika u 3. pretkolu, RB Salzburg četiri puta zaredom osvojio je titulu austrijskog prvaka:

- Salzburg je velik klub, to je odlična momčad, pogotovo na svom travnjaku. Riječ je o momčadi prepunoj sjajnih pojedinaca, ali takva je i Rijeka. Mislim kako će ovo biti dvoboji dvije izjednačene momčadi, ali da Rijeka uz maksimalan pristup, pa i mrvicu sreće može otići korak dalje. Znamo da Rijeka ima i drugu šansu za plasman u grupnu fazu europskih natjecanja. No, ciljevi su jasni, Rijeka će u prvoj utakmici ići sto posto kako bi uhvatila što bolji rezultat. A onda će pred svojim navijačima tražiti prolaz u Ligu prvaka. Ako to ne uspijemo, moramo dohvatiti Europsku ligu, tu nema nikakve priče, kaže Jelić za goal.com.

Budući da Mario Gavranović nosi dres s brojem devet, Jelić će morati nositi neki drugi broj:
 
- Nisam se još odlučio, niti zadužio neki broj, ali mislim da ću nastupati u dresu s brojem 90. Moja 'devetka' je zauzeta, na raspolaganju su mi ostali svi neki čudni i visoki brojevi. Budući da sam 1990. godište, volio bih na leđima nositi broj 90, zaključuje Jelić.

Tablice omogućuje Sofascore