Palibrk u 89. minuti donio remi drugoj momčad Rijeke protiv Vinogradara

Utorak, 13. ožujka 2012. 17:35 Napisao  Luka Variola

Vinogradar - Rijeka 1:1 (1:0). Drugoligaš je poveo preko Medvena (42'), da bi za "bijele" izjednačio Palibrk u 89. minuti

Vinogradar - Rijeka 1:1

Igralište Mladina. Prijateljska utakmica: Vinogradar - Rijeka 1:1 (1:0). Gledatelja: 150. Strijelci: 1:0 Medven (42'), 1:1 Palibrk (89').

VINOGRADAR: Kahlina, Jalšovec, Obšivač, Povrženić, Granić, Ristovski, Kahrimanović, Boban, Jonjić, Medven, Žagar (još su igrali: Ivičić, Dugić, Perak,  Dučić).

RIJEKA: Raspor, Grujević, Sušac, Dedić, Čaval, Tomić, Močinić, Živulić, Stepčić, Čehić, Matovina (jošu su igrali Polić, Palibrk, Jović, Miloš).

Druga momčad Rijeke odigrala je neodlučeno 1:1 u prijateljskom ogledu u Mladini. Poveo je tamošnji drugoligaš golom Medvena tri minute prije odlaska na odmor, da bi Ištukovim trupama izjednačenje donio Palibrk u samome smiraju susreta (89').