Dinamo - Rijeka: Gledatelji kupovinom ulaznica daruju sredstva bolesnoj djevojčici Emi Colner

Četvrtak, 10. travnja 2014. 17:28 Napisao/la  SC

Osmogodišnja Ema Colner  boluje od cistične fibroze

Utakmica između Dinama i Rijeke ima humanitarni karakter. Kupovinom ulaznica ze derbi 30. kola MAXtv Prve lige, koji se u subotu od 15 sati igra na maksimirskom travnjaku, gledatelji sudjeluju u humanitarnoj akciji prikupljanja sredstava za osmogodišnju djevojčicu Emu Colner, koja boluje od cistične fibroze.

Nasljedna bolest Emi uzrokuje brojne probleme i težak život, a kako bi joj se olakšalo zdravstveno stanje potrebno je kupiti skupi Vest aparat koji jedini u svijetu pouzdano omogućuje čišćenje dišnih puteva. Zbog toga je Dinamo odlučio prihod s utakmice protiv Rijeke posvetiti Emi, zarada od prodanih ulaznica ići će za kupovinu potrebnog aparata. Cijena ulaznica iznose 10 kuna Sjever, 30 kuna Istok i 50 kuna Zapad.

Malena će Ema  u pratnji obitelji prisustvovati velikom derbiju Dinamo - Rijeka, a igrači će prije utakmice na teren izaći u posebnim humanitarnim majicama kako bi dodatno upoznali navijače s borbom koju Ema prolazi.

Tablice omogućuje Sofascore