Tonći Kukoč i Antonio Pejanović počeli su trenirati s momčadi Opatije, koja u subotu (13) igra pripremnu utakmicu u Kopru.
Obojica su svojevrsni povratnici iako nigdje nisu otišli!
Kukoč je otišao iz Opatije na kraju prošle sezone, namjera da pronađe odgovarajući angažman u inozemstvu nije se ostvarila, iskusni branič krajem prošle godine dogovorio je nastavak suradnje s Opatijom.
Pejanović je naprasno najavio odlazak pred kraj sezone nakon sukoba s trenerom Zoranom Bogolinom, dobio je na oproštaju dres kao svojevrsnu zahvalu na svemu što je dao za klub u šest sezona da bi pred kraj prošle godine dogovorio s Bogolinom nastavak suradnje.
Dvojica iskusnih igrača značajna su pojačanja u borbi za ostanak!
Ako se Pejanovićev povratak shvati uvjetno, roster Opatije za sada je jači za četvoricu novih igrača, došli su Seth Amoateng, Paolo Grbac, Nikola Gavrić i Tonći Kukoč.
Njima se kao pojačanje može dodati Ivora Weitzera, koji odrađuje prve pripreme nakon godinu dana.