Solinjani su također odlično ušli u prvenstvo s gostujućim slavljem kod aktualnog prvaka Dugopolja. Sve to sugerira kako ogled drugoga kola zaslužuje epitet derbija
Došlo je sedam novih igrača što je puno i trebat će vremena da se sve posloži na najbolji način. No, ja sam optimist, mislim da bi to moglo jako dobro izgledati, kaže Turkalj
Uvijek je dobro kada se krene pobjedom. Pogotovo zato jer je Imotski neugodan teren na kojem će svi imati problema ove sezone, objašnjava stasiti Mateo Damiš
Neće ostale momčadi Primorcu uzimati bodove kod kuće, poglavito kad počne igrati u Stobreču, kaže trener Gorice Damir Milinović
Prvo poluvrijeme smo prihvatili njihovu igru, nismo uspjeli sprovesti ono što smo uvježbavali. U drugom smo se dijelu uspjeli nametnuti, mi smo bili ti koji smo držali ritam na zadovoljavajućem nivo, kaže Ostojić
Utakmica 1. kola Druge HNL: Imotski - Pomorac 0:1. Dražen Pilčić odlučio utakmicu pogotkom u 66. minuti
Duga je sezone i imamo vremena sve posložiti na najbolji način. No, bilo bi dobro da nas rezultat na početku poprati, objašnjava Marin Prpić
U Kostreni su očekivanja uvijek visoka, a ova sezona neće biti iznimka. Po meni sve ispod trećeg mjesta bilo bi razočaranje, objašnjava talentirani veznjak Rijeke na posudbi u Pomorcu