Pritiska i nervoze ima prije svake utakmice, a pogotovo prije iduće dvije utakmice, kaže centar Primorja EB
Rezultatske neizvjesnosti u dvoboju Primorjaša i gostiju iz Niša nije bilo. Do poluvremena gosti su uspjeli zabiti samo dva pogotka, a nakon tri četvrtine rezultat je bio visokih 12:3
Nais je kvalitetna ekipa s nekoliko pojedinaca na koje treba obratiti pozornost, poput iskusnog beka Latinovića i mlađeg igrača Ganića koji im se pridružio ove sezone, kaže vaterpolist Primorja EB uoči dvoboja u utorak
 Posebno bih zahvalio Armadi na dolasku jer su napravili odličnu atmosferu, kaže vaterpolist Primorja EB
Pedesetak pripadnika Armade glasnom podrškom pomogli Primorjašima na putu do pobjede protiv Vojvodine
Još nisam na razini na kojoj bih htio biti,  imam još puno za učiti,  kaže mladi vaterpolist Primorja
Država bi trebala uzeti sport pod svoju kapu i pronaći način za bolje financiranje,  smatra predsjednik Primorja EB