Subota, 10. studenog 2012. 21:51 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: POŠK - Primorje EB 1:18 (1:4, 0:4, 0:5, 0:5)

Jadranska liga vaterpolista

POŠK - PRIMORJE EB 1:18

Utakmica 7. kola: POŠK - Primorje EB 1:18 (1:4, 0:4, 0:5, 0:5). Bazen Poljud. Suci: Brala i Prančić.

POŠK: Sarić, Lušić 1, Prižmić, Jakaša, Barbarić, Knežević, Buha, Burić, Scherbi, Delić, Franičević, Travnikar.

PRIMORJE EB: Vićan, Peroš, Krapić 1, De. Varga 1, Sukno 2, Muslim 3, Jelača 1, Da. Varga 1, Barać 1, Šetka 4, Garcia 2, Križanec, Buljubašić 2.

Igrač više: POŠK 5 (0), Primorje 11 (8). Peterci: POŠK -, Primorje 1 (0).

Prije gostovanja kod POŠK-a Ivan Asić, trener Primorja EB, pozivao je na oprez. Očito su ga njegovi izabranici poslušali natrpavši do vrha mrežu POŠK-a (18:1) upisavši pritom sedmu pobjedu u Jadranskoj ligi.

Riječani su se poigrali sa splitskim suparnikom, čast da zabije jedan pogodak za POŠK pripao je Duji Lušiću u prvoj četvrtini, točnije četvrtoj minuti. Preostale tri dionice, točnije 28 minuta, primorjaši na čelu s Franom Vićanom zaključali su vrata na utakmici koja se pokazala lakšim trenigom.