Svojom posljednjom utrkom "puknute ekipe" na 50 metara od aktivnog plivanja oprostila se aktualna rekorderka na 100 i 200 m prsno
Na Kantridi održano tradicionalno klupsko natjecanje PK Primorje CO „Najbrži Primorjaš“ – utrka na 50m slobodno.
Voren Brnčić (PK Nevera-Rijeka, kategorija M19) slavio je na 1000 metara, Chiara Gruber (Rival Rijeka, 2001. godište) u konkurenciji plivačica zauzela je drugo mjesto
Članica Primorja je na 50 metara leđno slavila s 29.30 sekundi
Trećeg dana prvenstva zlatne medalje za Primorje osvojili su Dominik Straga, Teo Kolonić, Sanja Jovanović i ženska štafeta Primorja u disciplini 4x100 m slobodno.
Drugog dana HPS Grand prixa Victoria - Primorje Saša Gerbec osvojio je dvije zlatne medalje na 100 m prsno i 50 m leđno, Talijanka Panziera osvojila GP
Sanja Jovanović osvojila je prvo mjesto u „svojoj“ disciplini 50 m leđno, a Saša Gerbec u disciplini 50 m prsno.
Nastupaju plivačice i plivači iz gotovo svih hrvatskih klubova, te gosti iz Njemačke, Italije, Slovenije, Srbije i Bosne i Hercegovine.