Prva utakmica četvrtfinala Kupa Europe: Vargon – BRB Ivrea 12:10
Kišerlovski je ovim  rezultatom stigao do devetog mjesta u ukupnom poretku s minutom i 49 sekundi zaostatka za vodećim Cadelom Evansom  (BMC Racing Team, 34:22:35 sati).
Utakmica polufinala: Podravka Vegeta - Lokomotiva 21:27 (8:11). Zagrepčanke zasluženo slavile u drugom polufinalnom ogledu za plasman u finale protiv Zamećanki. Dina Havić isključena u 50. minuti
U emisiji će biti riječi o finalu državnog prvenstva u kojemu igraju Primorje i Mladost te nastupu Primorjaša na završnom turniru Lige prvaka u Barceloni
U povoljnijem položaju bit će vaterpolska publika, budući da će HTV 2 prenositi ogled s Bazena Kantrida, dok će nogometaši Dinama i Rijeke istrčati na Maksimir pred kamere Arena Sporta
Ždrijebom je odlučeno da se u četvrtfinalu sastaju Vargon - BRB Ivrea (Ita), Cro Lyon (Fra) - Istra Poreč, Hrast Kobjeglava (Slo) - St.Vulbas (Fra) i Pontese (Ita) - Lokateks Trata (Slo). Prvi susreti na rasporedu su 17. svibnja, a uzvratni 31. svibnja.
Kataši su pobijedili Porutgal 4:1, dok su katašice bile uspješnije od Njemačke 3:2
Ivona je broncu osvojila u kategoriji do 68 kilograma, dok je Ana bila zlatna u konkurenciji karatistica do 61 kilograma