Snježana Pejčić i Sandra Vitez u kvalifikacijama su ostvarile identični rezultat od 575 krugova
Riječka strijelkinja sedmo mjesto osvojila je pogodivši 500.6 krugova, 397 u osnovnom i 103.6 krugova u finalu
Snježana Pejčić slavila s 501.3 krugom. Snježani su se pridružile Maja Arbanas i Maša Berić za ekipno zlato, Darija Marušić (Lokomotiva) brončana u zračnom pištolju sa 468.9 krugova
Film će trajati oko sat vremena. Među 84 sportaša bit će i oni koji su rođeni u Rijeci, ali su u svojoj sportskoj karijeri nastupali za druge države
Riječanin Tino Medvidović (Protect) osvojio je drugo mjesto u gađanju pištoljem, Jurica Prpić (GSK Rijeka) bio je treći u revolveru
U 15. minuti, za gošće je pogodak postigla Tanja Bucifal i to je probudilo nadu Riječankama, no Dinamo je do kraja utakmice s još dva pogotka potvrdio pobjedu
Najbolja hrvatska strijelkinja  u eliminacijama je pogodila 580 krugova
Start 2.400 metara duge utrke građana je u nedjelju u 10.00 sati, pola sata ranije starta polumaraton