LIGA PRVAKA

Ivan Bebek s pomoćnicima sudio PSG - Bayer

Srijeda, 12. ožujka 2014. 22:05 Napisao/la  SC

Bebek je prvi hrvatski sudac u nokaut-fazi Lige prvaka

Čast da bude prvi hrvatski sudac u osmini finala najelitnijeg europskog klupskog nogometnog natjecanja pripala je Riječaninu Ivanu Bebeku. On je u društvu pomoćnih sudaca Tomislava Petrovića i Mire Grgića, četvrtog suca Dalibora Conjara te dodatnih arbitara Domagoja Vučkova i Gorana Gabrila činio dio sudačke šestorke delegirane za uzvratni susret između Paris St-Germaina i Bayera iz Leverkusena na Parku prinčeva.

Bebek je u 28. minuti susreta koji je završio slavljem domaćina 2-1 dosudio kazneni udarac za goste nakon što je Jallet u svom kaznenom prostoru srušio Rolfesa. Njemački veznjak na posljetku nije uspio realizirati penal. Uz jedanaestrac Bebek je bio primoran pokazati i crveni karton kada je u 68 minuti gostujući veznjak Can dobio drugi žuti karton.