Vjerujem da bismo trebali osvojiti barem jednu do dvije medalje u ženskoj konkurenciji, gledajući ukupno bili bi zadovoljni sa četiri medalje, rekao je Dragutin Galina
Karatistica Ri Croatije uzela je pojedinačnu broncu do 61 kilograma i ekipno zlato
Karatistica Opatije osvojila je drugo mjesto u konkurenciji do 68 kilograma, open kategoriji i ekipnom dijelu
Ivana Bebek (Ri Croatia) slavila je u kategoriji do 61 kilograma, dok je Azra Saleš (Opatija) bila najbolja do 68 kilograma
 - Rješenje HOO ima status javne isprave, ali nije obligatorno da se temelju istoga isplaćuje financijska naknada
Azra Saleš otišla je u Opatiju, a Rene Pernuš u splitski Sokol gdje su dobili prvu kategoriju koju im je dodijelio HOO
Uspješan je bio i Ricardo Sgardelli (Zamet) s dva zlata u mlađim uzrastima
Ivana Bebek (Ri Croatia, do 61 kg) osvojila je drugo, a Ivona Tubić (Volosko, do 68 kg) treće mjesto na prvenstvu Balkana. Ivona je bila dio reprezentacije koja je u ekipnom dijelu osvojila prvo mjesto