Mlađe seniorsko PH u karateu: Renato Strišković, Luka Prelec i Helena Stanić srebrni

Ponedjeljak, 14. siječnja 2013. 10:25 Napisao/la  SC

Borci i borkinje iz PGŽ-a osvojili su ukupno šest odlilčja, tri srebra i tri bronce

Renato Strišković (Zamet), Luka Prelec (Volosko) i Helena Stanić (Metal Juradani) osvojili su drugo mjesto na mlađeseniorskom prvenstvu Hrvatske u karateu.

Renato je srebro osvojio u konkurenciji do 68 kilograma, dok je Luka bio drugi među borcima do 78 kilograma u kojoj je Zvonimir Živković (Volosko)

Helena se na drugu stepenicu pobjedničkog postolja u kategoriji do 60 kilograma.

Filip Dmitrašinović, član Zameta, brončani je bio u kategoriji preko 78 kilograma, dok je Danka Zorić (Ri Croatia) bila treća među karatisticama preko 60 kilograma.