Baki - Rijeka 3:0 (25:14, 25:16, 25:21). Riječanke su jedino u trećoj dionici uspjele održati priključak do kraja dionice i s obzirom na razliku u kvaliteti u uzvratu ih samo teorija drži još u igri. Uzvratni susret na rasporedu je iduće srijede u Dvorani mladosti od 18 sati
Vasas - Rijeka 3:2 (25:15, 25:22, 24:26, 15:25, 15:11). Riječanke su u Budimpešti doživjele peti poraz u deset utakmica Interlige ove sezone
Riječanke su na gostovanju slavile jedino protiv Linza tako da će ovo biti nova prilika za gostujuće bodove čemu svjedoči podatak da je Vasas ubilježio samo dvije pobjede u 11 odigranih utakmica
Mnogi ovo neće doživjeti kao veliki uspjeh jer to nije Liga prvaka, no meni je bitno nešto drugo. Bitno mi je da smo pobijedili protivnika koji je objektivno nešto kvalitetniji od nas, ustvrdio je Lovrinov
Riječanke su prvo pobijedile 3:1, a zatim u zlatnom setu izbacile Istres.  Bila je to sjajna izvedba izabranica Igora Lovrinova
Riječanke u uzvratu (Dvorana mladosti, 18 sati) moraju pobijediti bilo kojim rezultatom i u tom slučaju izborit će zlatni set i ekipa koja ga osvoji proći će dalje. Na taj način izbacile su u prošlom kolu finski Orpo Orivesi. Izabranice Igora Lovrinova nemaju što izgubiti i opušteno se mogu nadigravati…
Nisam nešto presretan igrom. Bolji su sastav od nas, to uopće nije sporno. Mogu reći da su po kvaliteti točno tu negdje gdje sam i očekivao -  kazao je riječki stručnjak
Istres - Rijeka 3:1 (25:17, 18:25, 25:11, 25:18). Riječanke su u drugoj dionici pokazale pravo lice, no to nije bilo dovoljno za nešto više od osvajanja jedne utješne dionice