Vukovar - Rijeka 3:1 (18:25, 25:21, 25:19,25:21). Susret je bio lišen rezultatskog značaja i zapravo je samo uvod u doigravanje za prvaka Hrvatske u kojem su glavni favoriti upravo Rijeka i Vukovar
Vukovar i Rijeka u proteklih godinu dana odigrali su šest utakmica. Izabranice Igora Lovrinova slavili su u četiri utakmice (finale doigravanja, Interliga), dok su Vukovarke dvaputa bile uspješnije u finalima Kupa Hrvatske (2010., 2011.)
Da su na gostovanju u Mađarskoj osvojile tri boda, Riječanke bi u subotu na gostovanju protiv Vukovara eventualnom pobjedom skočile na četvrto mjesto i osigurale Final Four
Rijeka - Nova KBM Branik 3:0. Sve što je potrebno reći jest da je šteta što izabranice Igora Lovrinova nisu tijekom sezone češće pružale ovakve igre jer bi onda zaisgurno igrale Final Four
Rijeka - Vukovar 3:0  (25:16, 25:16, 25:22). Pobjeda je bila tim slađa jer su  Riječanke uzvratile Vukovarkama za poraz u finalu Kupa Hrvatske
Rijeka - SVS Post 0:3 (16:25, 14:25, 16:25). Budući da su u subotu izgubile utakmicu nakon velike borbe (2:3) bilo je očito da umorne i iscrpljene Riječanke protiv objektivno kvalitetnijeg SVS Posta nemaju što tražiti
Doprastav - Rijeka 3:2 (22:25, 20:25, 25:22, 25:23, 15:13). Odbojkašice Rijeke poražene su nakon 109 minuta igre, a ironičan je podatak da su izgubile iako su osvojile 108, a Doprastav 107 poena
Rijeka - Baki 0:3 (17:25, 21:25, 18:25). Najsvjetliji trenutak susreta bio je drugi set i vodstvo izabranica Igora Lovrinova 7:4 odnosno 18:17, no serija gošći 5:0 brzo je ugasila nadu da Riječanke mogu osvojiti barem jedan set