Odbojkašice Rijeke pobijedile Kostrenu u trening utakmici

Srijeda, 12. rujna 2012. 22:32 Napisao/la  M. B.

Prijateljska utakmica: Rijeka - Kostrena 3:0 (25:16, 26:24, 25:14)

RIJEKA - KOSTRENA 3:0

Prijateljska utakmica odbojkašica: Rijeka - Kostrena 3:0 (25:16, 26:24, 25:14). Dvorana mladosti. Gledatelja: 50.  Sudac: Želimir Kušljić (Rijeka).

RIJEKA: Kalebić, Pešut, Mioč, Šćulac, Savić, Zdrilić.

KOSTRENA: Černjeka, Giaconi, Gajić, Brčić, Smeraldo, Dujmić, Ljuština.

Odbojkašice Rijeke pobijedile su Kostrenu u trening utakmici u kojoj su oba sastava odigrale utakmice sa šest igračica. Bila je to dobra prilika za prvu provjeru snaga, a na kraju su očekivano slavile Riječanke koje je vodio Dalibor Tota budući da je Igor Lovrinov još uvijek zauzet obvezama s reprezentacijom.

Riječanke su u prvom setu lako slavile, Kostrenjanke su dosta griješile na početnom udarcu. Izabranice Željka Bradarića proigrale su na otvaranju druge dionice (3:7, 7:10), no Riječanke su uhvatile priključak i povele 14:13. Kostrenjanke nisu odustale i povele su 21:23, imale su i set loptu 23:24, ali Riječanke su slavile 26:24. Kostrena je dobro otvorila treći set (3:6), no serija 5:1 vratila je Riječanke u rezultatsku prednost koja je do kraja dionice narasla na 11 poena.