Kostrenjake će prvu pobjedu u drugom kolu prvenstva tražiti na domaćem terenu protiv Šibenika
Utakmica 1. kola Prve lige - druga jakosna skupina: Rovinj - Grobničan 1:3 (27:25, 17:25, 21:25, 18:25)
Utakmica 1. kola Prve lige odbojkaša, druga jakosna skupina: Split - Opatija 0:3 (23:25, 17:25, 17:25)
Utakmica 1. kola Prve lige odbojkaša: Rijeka - Centrometal 2:3 (22:25, 26:28, 30:28, 25:21, 12:15)
Prvo kolo: Karlovac - Gornja Vežica 3:0 (27:25, 25:13, 25:18). Riječani su u prvom setu imali dvije set lopte
Odbojkašice Rijeke u prvom dijelu prvenstva igrat će Interligu, a kada se priključe krenut će u lov na sedmi uzastopni naslov. Kod odbojkaša u Prvoj ligi nastupat će Rijeka, Opatija i Gornja Vežica, kod odbojkašica uz Riječanke tu su Grobničan i Kostrena
- Najveći problem je činjenica da u Dvorani mladosti imamo termin dva puta tjedno po sat i petnaest minuta. To je ispod svake rekreacije. Tražili smo od  Grada Rijeke dodatne termine, ali koliko znam nismo dobili odgovor, rekao je Marin Pujić, koji će imati ulogu igrača-trenera
Srijeda, 03. listopada 2012. 21:55
Odbojka

Rijeka izbacila Karlovac, Opatija ispala

Uzvratne utakmica 1. kola Kupa Hrvatske za odbojkaše: Rijeka - Karlovac 3:1, Mladost - Opatija 3:0