Superliga: Odbojkaši Rijeke doživjeli novi poraz u pet setova, Riječanke poražene od Neba

Subota, 28. listopada 2023. 21:22 Napisao/la  SC
Fran Pavlović

Superliga odbojkašica,5. kolo

RIJEKA - NEBO 0:3 (20:25, 15:25, 32:34)

Dvorana mladosti.

Suci: Ivković, Jukić.

RIJEKA: Grčević, Volarić (L), Štiglić, Brkičić, Vekić, Trninnić, Sluga, Francetić, Gregorović, Aleksa, Šćekić.

NEBO: Kovač, Zagorec (L), Inkret, Ambulija, Ćubelić, Zajec, Dramac (L), Madjarević, Budimir, Galić, Inkret, Miloža, Buljat.

Krešimir Jurić na klupi riječkih odbojkašica startao je porazom, Riječanke su imale prigodu uvesti dvoboj u neizvjesniju završnicu, u maratonskom trećem setu imale su čak šest set lopti, ali gošće su na kraju ipak iskoristile svoju četvrtu meč loptu.

Superliga odbojkaša, 5. kolo

RIJEKA – MEDICINAR 2:3 (25:21, 24:26, 22:25, 25:22, 13:15)

Dvorana mladosti. Gledatelja 50.

Suci: Jukić i Ivković

RIJEKA: Čekada, Pavlović, Lasić, Banović, Bajić, Žeželić, Smiljanić (L), Maglica, Banko, Kupsjak, Mičetić, Dukić.

MEDICINAR TRNJE: Devald, Brčić, Marković, Novalić (L), Mišura, Kuljanac, Crnojević, Vuk, Skorin, Matošević, Mesarić, Kuruc, Slavica (L).

Odbojkaši Rijeke odigrali su još jednu utakmicu u pet setova, završnice im ove sezone očito nisu forte budući da su od tri posljednja dvoboja samo u jednom pobijedili.

Momčad trenera Velimira Liverića imala je sve u svojim rukama, imali su vodstvo 9:6 u petom setu, ali niti to nije bilo dovoljno za drugu pobjedu ove sezone.