1. liga odbojkašica: Drenova nakon devet sati puta preumorna za raspoložene Osječanke

Subota, 07. veljače 2015. 21:57 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Osijek - Drenova 3:0 (33:31, 25:12, 25:20)

Prva liga odbojkašica

OSIJEK - DRENOVA 3:0

Utakmica 14.kola: Osijek - Drenova 3:0 (33:31, 25:12, 25:20). Dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 150. Suci: Vučak (Valpovo), Zamaklar (Belišće)

OSIJEK: Grubeša, Volmut, Lulić, Kolarić, Matković, Magdić, Grahovac L., Grahovac I., Šimunec, Fabulić, Bilić, Krilić

DRENOVA: Balen, Turina, Buljat, Surać, Mudrić, Matijević, Kovačić, Pešut, Pavličić, Mavrinac

Odbojkašice Drenove poražene su na gostovanju kod Osijeka 3:0. Rezultat možda nije prava slika događanja  na terenu, posebno kada je prvi set u pitanju. Čak 35. minuta je trajao prvi set u kojem je Drenova imala prednost 24:22, kontru i čak četiri set lopte, no na kraju je set ipak otišao na stranu Osijeka.

U nastavku umor je sustigao gostujuće igračice koje su se pokušale vratiti u trećem setu, no nisu uspjele.

- Rezultat nije realan, obzirom na sve. Čak devet sati smo putovali do Osijeka i praktički iz autobusa ušli na teren. Na svježinu smo odlično odigrali prvi set, ali nismo ga uspjeli završiti kako treba. Sve u svemu pokazali smo da možemo igrati sa Osijekom, rekao je Ilija Matić, trener Drenove.