Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Mišković bez Dilavera na platnom popisu ima nekoliko klasičnih stopera (Krešić, Pavlović, Smolčić, Galešić, Vlasenko...), jednog priučenog stopera (Vukčević) i jednog ozlijeđenog stopera (Mitrović)

Znali smo da nam samo dvije pobjede u Rijeci daju mogućnost plasmana na Final Four, kaže trener Danijel Kancijanić

Sa svakom odigranom utakmicom Hrvatska je sve bolja i bolja, pokazujemo sve više i više dok smo igrali protiv težih protivnika, kaže Petković

Medijski tretman dvojice najvećih gubitnika u četvrtfinalnim utakmicama Svjetskog prvenstva potpuno je drugačiji

Realno je očekivati da ova sezona uđe u klupsku povijest po praznoj rubrici za bodove, što znači da će Zamet natjecanje u Ligi za ostanak početi od nule

Na kraju polusezone moram reći da sam zadovoljan, jer smo sve domaće susrete pobjedili, kaže trener Tadej Široka

U 84. minuti Harry Kane s bijele točke loptu poslao preko vratiju i propustio priliku drugi put izjednačiti rezultat iz penala

Grobničan dobro parirao Rijeci na Rujevici, posebice u prvom poluvremenu koje je Rijeka dobila 1:0

Kao crkva otvorili smo vrata jazz glazbi, sada ćemo se malo okrenuti i sportu, kaže Vlado Matošević