JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 46

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Adam Orman otišao nakon što je Borca bez poraza uveo u četvrtu ligu

Pravosudna akcija neće riješiti probleme unutar HNS-a bez utjecaja politike

Jug - Mladost 7:15 (3:4, 2:5, 2:4, 0:2). Mladost je osmi puta od hrvatske samostalnosti postala pobjednikom Kupa

Nedjelja, 11. prosinca 2011. 16:59
MOK Rijeka

Rijeka - Šibenik 3:1

Rijeka - Šibenik 3:1 (25:20, 27:29, 25:22, 25:20). Gubitak druge dionice ipak nije utjecao na izabranike Velimira Liverića koji su na kraju osvojili tri boda

Ruski prvoligaš je za španjolskog napadača spreman platiti osam milijuna eura

Nedjelja, 11. prosinca 2011. 11:18
Kostrena

OTP banka - Kostrena 3:0

OTP banka - Kostrena 3:0 (25:15, 25:21, 25:12). Kostrenjanke doživjele peti prvenstveni poraz

Nedjelja, 11. prosinca 2011. 10:54
Lige petice

Barcelona je klasa iznad El Clasica

Za utjehu Joseu Mourinhu, u izvornom nogometnom smislu nitko na svijetu nije ravnopravan Barcin protivnik

Nedjelja, 11. prosinca 2011. 10:25
ŽOK Rijeka

Riječka lekcija za 70 minuta

Rijeka - Calcit Calcit 3:0 (25:18, 25:19, 25:13). Riječanke su do četvrte pobjede stigle za sedamdeset minuta igre

Poslije poraza reprezentacije u Ateni Štimac je jasno dao do znanja da je spreman odmah postati izbornik u istom savezu kojega je nekoliko mjeseci ranije pokušao rasturiti

Naravno da Malešov postupak  ima jaku društvenu pozadinu,  prije nekoliko godina takva bi policijska akcija bila nezamisliva

Subota, 10. prosinca 2011. 20:24
Lige petice

Nikica Jelavić dvostruki strijelac

Napadač Rangersa mrežu je zatresao u 61. minuti iz penala, te osam minuta kasnije

Primorje EB - Jug CO 17:18 (9:9). Nakon što su obje momčadi pogodile osam peteraca,  Karač je zabio za 18:17, a vratar Juga CO Perčinić je obranio udarac Nikole Frankovića

Subota, 10. prosinca 2011. 16:47
Vaterpolo

Primorjašice ostale bez finala

Bura Uni Rent – Primorje EB 14:5 (1:0, 4:1, 4:1, 4:3). Najefikasnija u riječkim redovima bila je Katarina Majlat s tri pogotka

Odbojkaši bez Olimpijskih igara

Hrvatska - Slovenija 2:3 (25:22, 20:25, 25:22, 11:25, 8:15). Slovenski odbojkaši u petom setu su od zaostatka 3:4 stigli do vodstva 9:5 i tu je bio kraj priče

Jose Mourinho nema pravo na popravni ispit bez obzira na večerašnji rezultat i trenutačni poredak na ljestvici

Akcija USKOK-a počela u kolovozu ove godine

Petak, 09. prosinca 2011. 22:55
HNS

Širiću podmeću eure, a Mamiću stolice

Prema anonimnom podnositelju prijave netko od prijavljenih odlučio je da će se stolice za uređenje stadiona u Maksimiru nabaviti preko tvrtke Duo-gastronomija u vlasništvu direktora nabave Dinama Dražena Miličevića

USKOK zanima kako vlada nogometna vlada

Čelnici nogometne sudačke organizacije uhićeni zbog sumnje u namještanje rezultata utakmica

Vrbanc presudio bivšima

Zadar je do šeste ovosezonske pobjede predvodio Riječanin Goran Vrbanc koji je postigao 22 koša

Splitski Hajduk poslao je ponudu za Sandija Križmana koja bi čelnicima Rijeke mogla biti više nego interesantna

Gostujući u emisiji Orlando na KanaluRi trener Rijeke prvi je puta javno progovorio o igračima na koje ne računa u nastavku sezone

Nedjelja, 04. prosinca 2011. 09:07
Lige petice

Chelsea nudi Lamparda za Modrića?!

Spursi su najavili da će uskoro Modriću ponuditi novi ugovor, no Mirror navodi da će hrvatski reprezentativac teško prihvatiti ponudu sada kada je Chelsea ponovno pokazao interes

Nedjelja, 04. prosinca 2011. 08:29
Rukomet

Hrvatska - Obala Bjelokosti 36:20

Sve je bilo jasno već u devetoj minuti kada je Miranda Tatari povećala vodstvo Hrvatske na velikih osam pogodaka (10:2)