Danas ćemo slaviti, a onda ću pustiti dečke doma da pojedu juhicu kod mame, kaže trener Rijeke

Subota, 07. listopada 2023. 20:36
HNL

Rijeka postala lider pobjedom protiv Hajduka

Što se Marka Livaja tiče, njega kao da nije bilo na utakmici što se tiče učinka na terenu i tribinama

Nogometaši Uljanika i dalje su jedina neporažena momčad lige, šestu pobjedu u nizu ostvarili su protiv Naprijeda, Kraljevica poražena u Senju, Cres slavio protiv Buja

U polufinalu Mlaka je bila bolja (5:3) od Slovana iz Rošica, Electromures Romgaz je pobijedio (6:2) Liedolsheim

U 58. minuti Jurica se okrenuo oko svoga čuvara i s 15 metara loptu poslao u vratnicu, bila je to najbolja prilika Krka tijekom utakmice

Carlo Berković u igru je ušao u 64. minuti, dvije minute kasnije obranio je kazneni udarac Mihaljeviću i praktički na taj način odigrao ključnu ulogu poguravši svoju momčad do druge pobjede ove sezone

Kruno Simon je majstor košarke, najbolji hrvatski košarkaš u Europi u posljednjih deset godina. Respektiramo njega, respektiramo Samobor, ali idemo na pobjedu, kaže trener Kvarnera 2010 uoči prve utakmice

Moramo se nametnuti vani, a kamo li ne doma. Tako se spremamo, kaže trener rukometaša Zameta

Mi nikada u Rijeci nismo radili bogove od igrača, nikada ni jedan igrač Rijeke nije bio tako obožavan u Rijeci kao Livaja u Splitu, kaže Brajković

Weitzer i Kučinić su stariji od mene, s Klapanom i Šarkovićem sam igrao, poznajem dobro sve dečke, kaže mladi trener Halubjana

Vjerujem u svoje snove, vjerujem da ćemo iduće sezone igrati Premijer ligu, rekao je predsjednik Robert Jurković