- Vinodol je uz Naprijed najugodnije iznenađenje prvenstva, radi se o dobroj ekipi koja nije slučajno tu gdje je. Bit će dobra i zanimljiva utakmica, niti jedna ekipa nema imperativ i gledatelji bi mogli doći na svoje, rekao je Dželalija
U subotu je vrlo važna utakmica, teško da će poslije netko negdje kiskati. Imamo prednost jednog gola, bitno je ne izgubiti, ali idemo na pobjedu, rekao je Danijel Kancijanić, trener vaterpolista Opatije koji gostuju u subotu kod Bellevuea (16)
Utakmica 2. kola, skupina D: Napoli - Rijeka 0:1 (Biondić 64'). Kadeti Rijeke u petak će od 20 sati odmjeriti snage protiv Chivas Guadalajare, dok Napoli igra protiv Couritibe
Utakmica 25. kola: Senj - KTC 23:36 (14:15). Senj je ponovo odigrao jedno dobro poluvrijeme
Gordan Kaličić (Cres) i Danijel Krešić (Klana) kažnjeni su s jednom utakmicom zabrane nastupa
- Očekuje nas pakao na Baldekinu. To je sigurno. Trebamo ući hladne glave i ne dopustiti im da se razmašu. Moramo utakmicu što dulje držati u rezultatskom egalu i tada će naše šanse osjetno rasti, objašnjava Salamun
Bilo je puno objektivnih okolnosti koje su utjecale na pad u nastavku prvenstva, kaže Kirinčić
Nehajevu Svastu smanjena kazna s 8 na 5 mjeseci zabrane, Davoru Dželaliji s 4 na 2 utakmice zabrane. Rab i Rikard Benčić kažnjeni su oduzimanjem po jednog boda zbog nedolaska na utakmice