Prva liga rukometaša: Matulji u Senju upisali šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu

Subota, 17. studenog 2012. 21:58 Napisao  Milan Kosanović

Senj Wallenborn - Matulji 2001 24:26 (8:12),  Protivnik je igrao loše pa smo i mi, rekao je trener Matuljaca Goran Stašek

Utakmica 11. kola Prve lige rukometaša

SENJ WALLENBORN – MATULJI 2001 24:26 (8:12)

Dvorana Roberta Barbića Belog. Gledatelja: 200. Suci: Dragočajac (Novska) i Kostecki (Sisak).

SENJ WALLENBORN: Tomljanović 1, Uković 1, Štokić 1, Pleša, Brdar 11, Katulić, Horvat 3, Zrinski, Debelić, Jeličić, Ključanin 2, Kremenić, Filipović 2, Čosić,  Rukavina 3, Nekić.

MATULJI 2001: Brajnović, P. Jelušić 5, Vučinić 1, M. Jelušić 1, Valković 4, Bačić, Mudrić 3, Sladić 5, Fernda 2, Lamza, Milih, Ratkajec 4, Z. Jelušić, Kranjac, Vukelić 1, Maraž.

Sedmerci: Senj Wallenborn 7 (8), Matulji 1 (1). Isključenja: Senj Wallenborn 4, Matulji 8 minuta.

Rukometaši Matulja u Senju su nastavili pobjednički niz, igrači trenera Gorana Stašeka protiv Uskoka su upisali svoju šestu uzastopnu pobjedu te nastavili borbu za drugu poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

-  Tipična utakmica, prilagodili smo se igri protivnika. Iako rezultat ne govori tako od prve pa do zadnje minute smo kontrolirali igru i rezultat. Protivnik je igrao loše pa smo i mi, rekao je trener Matuljaca Goran Stašek te nastavio:

- U posljednje tri minute susreta imali smo prednost 26:20, no onda smo dopustili domaćoj ekipi da iz nekoliko kontri ublaže poraz na prihvatljivih dva pogotka razlike. U sljedećem kolu očekuje nas novi susjedski derbi s Crikvenicom, vjerujem u novu pobjedu te nastavak pobjedničkog niza, zaključio je Stašek.