Rukometaši Mornar-Crikvenice doživjeli težak poraz u Karlovcu

Subota, 26. listopada 2019. 22:49 Napisao  Patrik Mršnik

Utakmica 5. kola: Karlovac - Mornar-Crikvenica 34:27

Detalj sa utakmice Karlovac - Mornar-Crikvenica

KARLOVAC - MORNAR-CRIKVENICA 34:27 (22:8)

KARLOVAC: Radočaj, Capan 7, Bajac, Janjanin 2, Bosiljevac 2, Barišić 1, Hreljac, Bačić 6, Hrvojević 3, Mrljak 7, Crnković, Magdić, Cindrić, Frketić 6, Lemić, Glumac

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Matejčić 3, Oroši 1, T. Čupić, Huljina 4, F. Daskijević, Čirjak 4, Vučetić 1, Dokoza 1, Domijan, L. Ćupić 2, Car 6, Mataija 3, Dragičević 1, Mijić, Brozičević 1

Sedmerci: Karlovac 2(2),  Mornar-Crikvenica 3(3)

Isključenja: Karlovac 16 minuta,  Mornar-Crikvenica 4 minute

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 5. kolu Prve lige na gostovonju u karlovcu poraženi su rezultatom 27:34.

Od početka same utakmice koju su domaćini započeli serijom 6:0 znalo se da će bodovi ostati u Karlovcu.

Rukometaši Mornar-Crikvenice nikako nisu uspjevali uhvatiti pozitivan ritam utakmice i kolko tolko parirati razigranim domaćinima koji su na kraju prvog dijela imali visoku prednost 22:8.

Tek sredinom drugog poluvremena gosti su došli na prihvatljivu razliku kojom su uspjeli umanjiti poraz, a u zadnjih desetak minuta utakmice serijom 6:0 došli su na zaostatak od sedam pogodaka prednosti kojom je susret završen.

Najbolji strijelac u domaćim redovima bili su Karlo Capan i Patrik Mrljak koji su postigli po sedam pogodaka, a kod Kiraca najbolji strijelac bio je Matija Car sa šest postignutih pogodaka.