Zamet II uvjerljiv na gostovanju u Rovinju

Nedjelja, 03. ožujka 2013. 22:04 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Rovinj - Zamet II 29:36 (11:18)

DRUGA LIGA RUKOMETAŠICA - ZAPAD

Rovinj - Zamet II 29:36

Utakmica 14. kola: Rovinj - Zamet II 29:36 (11:18). Dvorana Valbruna. Gledatelja: 50. Suci: Grubor (Poreč) i Žepčan (Umag).

ROVINJ: Perković, Pokrajac 3, Oštrić 2, Vidaković 4 (1), Balentović 13 (1), Đuričić, Pezić, Pokrivka, Gržinić, Orbanić, Žufić 4 (1), Peteh, Japundža 3.

ZAMET II: Brkljača 2, Delač 5, Mihočka, Stanić 1, Kusanić, Karlić 8, Jelenović 9, Stefanović, Bradanović, Židek 2, Silli, Toskić, Bradarić 3, Šegota, Glavičić 4 (2), Petrinović 2.

Sedmerci: Rovinj 5 (3), Zamet II 6 (2). Isključenja: Rovinj 12, Zamet II 10 minuta.

Susjedski derbi bolje su otvorile rukometašice Rovinja koje su povele 2:0 uz obranu sedmerca vratarke Sare Gržinić. Vrlo brzo gošće su se vratile i s igračicom manje povele 4:2 (7'), a sredinom prvoga dijela 11:7. Ipak, igračice trenera Edvina Radovića uspijevaju u 22. minuti doći na "minus 1" (11:12), ali razigrane gošće na brzinu postižu pet golova i na odmor odlaze sa sedam golova prednosti. Spretne gošće na čelu s vratarkom Šegota kojoj ide najviše zasluga za "plus 10" (17:27) već su u 41. minuti nagovijestile da će odnijeti bodove iz Valbrune. (Iv. R.)