2. HRL: Rukometašice Zameta slavile, Tabar pogodila devet sedmeraca

Subota, 26. veljače 2022. 15:29 Napisao/la  SC

UDARNIK – ZAMET 25:28 (12:19)

UDARNIK: Krznar, Magenreuter, Jurić 1, Šfefanić 2, Cerovski, Bajkuša 2, N. Miletić 4, Mostarić 4, Butković, Vučićević 3 (3), Dunđerović, M. Miletić 3, Brdovčak 1, Sertić 2, Gujić 3, Kiričić.

ZAMET: Troskot, Bahtiri, Mršić 3, Nekić 3, Rajković, Tabar 11 (9), Pleša, Mikolić 3, Nikolić, Pleše, Možetić, Stanić 6, Jukan, Visković 2, Đuzel, Strukar.

Sedmerci: Udarnik 5 (3), Zamet 10 (9). Isključenja: Udarnik 4, Zamet 14 minuta.

Rukometašice Zameta upisale su i 13. pobjedu ove sezone, djevojke trenera Drage Žiljka slavile su na gostovanju kod Udarnika.

Riječanke su pitanje pobjednika praktički riješile u prvih 30 minuta, što ne znači da utakmici nije nedostajalo neizvjesnosti.

U posljednjih deset minuta domaće djevojke krenule su nadoknađivati zaostatak, tri minute prije kraja došle su na dva pogotka minusa (25:27), dodatno su im akcije narasle nakon što je Tabar promašila svoj prvi sedmerac na utakmici (prethodno ih je pogodila devet), ali je onda pogotkom Ive Stanić pobjeda Zamećanki zaključena.