Utakmica 6. kola, skupina A: Zagreb - Opatija 7:12 (2:1, 0:4, 4:3, 1:4)
Rezultati 11. kola: Kvarner - Matulji 55:63, Collegium - Crikvenica 61:51, Olympic Fitness - Srdoči 63:45
  Utakmica 5. kola: Salona – Jadran Kostrena  11:8, Siscia - Opatija    3:18
Četvrtak, 27. veljače 2014. 19:57
Ostalo

Mladen Sigurnjak i Alesia Bučković laureati

Rukometaši Matulja najbolja su momčad, a odbojkašice Matulja najbolja ekipa
Zadar je u prva dva susreta upisao pobjede, a mi poraze tako da je ovo jako vrijedan bod i veliki nam je podstrek u nastavku prvenstva, kaže Gudić
U bazenu petnaestak Riječana naspram dvije tisuće domaćih navijača! Nakon što je Eger na koncu treće četvrtine zaostajao za Primorjem za čak osam golova, oni koji su u prvom dijelu bili bučniji, naglo su se utišali i na kraju otišli s bazena
Rezultati: Teta Roža - Škrljevo 55:49, Pešekani - Novi list 52:57
Subota, 22. veljače 2014. 20:41
Ostalo

Opatija lako nadigrala Delfin

Utakmica 4. kola: Opatija - Delfin 17:4 (5:0, 4:0, 5:3, 3:1). Samir Barać bez gola za sastav iz Rovinja