TREĆA HNL - ZAPAD

Rijeka II remizirala u utakmici protiv Trnja

Nedjelja, 23. studenog 2014. 16:47 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Trnje - Rijeka II 0:0. Dinamu II jesenska titula, Novigrad preskočio bijele

Treća HNL - zapad, 14. kolo

TRNJE - RIJEKA II 0:0

Igralište Trnje. Gledatelja: 50. Sudac: Petar Jerbić (Velika Gorica).

Žuti kartoni: Vukadin, Jakelić, Strjački (Trnje), Mršić, Diyoke (Rijeka II).

TRNJE: Karačić, Herek, Ivančić, Jakelić, Vukadin, Hanzić, Slatina, Šimara (od 61' Strjački),  Geljić (od 79' Kovačev), Žugaj (od 76' Petković),  Ivanković.

RIJEKA II:  Nwolokor, Budicin, Diyoke, Bertoša, Knežević, Scaglia (od 81' Fumić),  Lima, Filipović (od 72' Marciuš), Aliyu Okechukwu (od 46' Mršić), Collins, Dangubić.

Rezultati
14. kolo: Trnje - Rijeka II 0:0, Dugo Selo - Istra 1961 II 1:2, Vrapče - Stupnik 1:2, Dinamo II - Samobor 5:0, Zelina - Dubrava 1:4, Novigrad - Maksimir 2:1, Zagorec - Špansko 1:1, Vrbovec - HAŠK 2:1.

Nogometaši Rijeke II osvojili su bod na gostovanju protiv Trnja i ujedno prepustili Dinamu II jesenski naslov. Pobjedom protiv Trnja riječki nogometaši mogli su doći na tri boda iza Dinama pred posljednji susret jesenskog dijela kada u Rijeku stižu upravo zagrebački modri. Nakon ovoga remija Novigrad je preskočio Rijeku II na ljestvici nakon subotnje pobjede nad Maksimirom (2:1).

Težak teren onemogućio je tečnu igru, Rijeka II bila je konkretnija, ali bez prave završnice. U 8. minuti Filipović je pronašao Okechukwua koji je pucao u vratara. U 13. minuti pokušao je Collins, dok je u završnici prvog dijela Okechukwu glavom gađao donji kut, ali domaći vratar sačuvao je mrežu. Drugo poluvrijeme nije ponudilo previše igre, kako je utakmica odmicala bilo je i sve teže igrati po teškom terenu.