TREĆA HNL - ZAPAD

Novigrad peticom potopio Grobničan

Subota, 09. studenog 2013. 17:06 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Grobničan - Novigrad 0:5. Grobničan četiri pogotka primio u zadnjih dvadesetak minuta

Treća HNL – Zapad, 12. kolo

GROBNIČAN – NOVIGRAD 0:5

Igralište u Mavrincima. Gledatelja 100

Sudac: Goran Pečarić (Zagreb)

Strijelci: 0:1 D. Valenta (44), 0:2 Grbac (72), 0:3 Vrdoljak (73), 0:4 Grbac (88), 0:5 Grbac (90+3)

Žuti kartoni: Jukić, Glavaš, Sobotinčić (Grobničan), D. Valenta, E. Valenta (Novigrad)

Crveni karton: Jukić (62, drugi žuti)

GROBNIČAN: Milić, Jukić, Nenadić, Vukelić, Miculinić, Ćufta (46 Sertić), Sobotinčić, Glavaš, Cianci, Prtenjača (66 Miškulin), Grbac

NOVIGRAD: Beblek, Kotiga, Višković, D. Valenta, Mileusnić, Tomašević, E. Valenta, Živulić (80 Ragač), Vrdoljak (85 Beletić), Tatar (87 Mehmedagić), Grbac

Nogometaši Grobničana potopljeni su na natopljenom travnjaku na Mavrincima! U utakmici 12. kola momčad Novigrada pobijedila je aktualnog prvaka rezultatom 5:0, što je najteži domaći poraz u deseta zadnjih sezona.

{jb_blackbox-right}Izvjesna budućnost
Goran Gajzler proživljava teške dane na Mavrincima. Trener prvaka ove sezone nikako da pronađe kemiju među igračima, pobjeda protiv Crikvenica u zadnjem kolu očito nije uspjela konsolidirati redove. Nakon teškog poraza od Novigrada, čelnici i trener nisu dodatno dizali tenzije. Odlučili su idućih dana hladnih glava razgovarati o budućnosti koja je postala vrlo izvjesna.{/jb_blackbox-right}

Potop se dogodio u zadnjih dvadesetak minuta kada su gosti postigli čak četiri pogotka. Posebno je raspoložen bio Paolo Grbac, strijelac triju pogodaka u završnici utakmice. Nekadašnji napadač Pomorca, koji je zadnju sezonu proveo u Belgiji, bio je neuhvatljiv za domaću obranu.

Do 72. minute, pri vodstvu gostiju 1:0 od 44. minute, ništa nije slutilo raspad sistema u igri momčad Gorana Gajzlera. A onda se dogodio raskol, koji će sigurno ostaviti posljedice!